Haber

LG, CES 2023’te yeni InstaView Fransız kapılı buzdolabını tanıtacak

LG Electronics (LG), yeni LG InstaView Fransız kapılı buzdolabını CES 2023’te tanıtacak.

LG’nin açıklamasına göre LG, 5-8 Ocak tarihleri ​​arasında Las Vegas’ta düzenlenen CES 2023’teki (15501, Las Vegas Kongre Merkezi) standında yeni InstaView Fransız kapılı buzdolabı da dahil olmak üzere yeni konut cihazlarını sergileyecek.

Kullanıcıların dolapla uyumlu daha şık bir mutfak yaratmasına ve üst düzey bir mutfak hayatının tadını çıkarmasına yardımcı olan yeni model, tezgah derinliğinde, geniş hacimli ayna InstaView paneli ile sade ama şık bir ankastre tasarıma sahip. ve göze batmayan cep kulpları. Model, LG’nin gelişmiş tazelik teknolojileri sayesinde yiyecekleri daha uzun süre taze tutar.

25,5 fit küp derinliğe sahip olan buzdolabı, klasik Fransız kapılı modele kıyasla derinlikte yüzde 9’luk bir azalmaya rağmen cömert bir kapasite sunuyor. LG, dahili depolama alanını artırmak için buzdolabının birkaç temel bileşenini yeniden tasarladı. Soğuk hava kanalını ve evaporatörü incelerken iyileştirilmiş yalıtım uygulayarak kalınlığı azalttı. Geniş iç mekanı, yiyecek ve içecekleri saklamak için LG’nin önceki karşı derinlikli modellerine göre yüzde 25 daha fazla alan sunsa da, yeni Fransız kapı, daha küçük zemin alanı sayesinde mutfakta yer tasarrufu sağlamaya devam ediyor.

Yeni model aynı zamanda LG’nin aynalı InstaView paneli ve düz kapı tasarımı sayesinde mutfağa sade ama sofistike bir estetik getiriyor. Kusursuz InstaView panelinin şık paslanmaz çelik çerçeveli ayna kaplamalı camı, buzdolabının sağ kapısının neredeyse tamamını kaplar. Kullanıcılar, kapıyı açmaya gerek kalmadan panele iki kez tıklayarak iç mekanı inceleyebilir. Bu özellik, soğuk havanın kaçmasını ve güç israfını önleyerek zaman kazandıran bir kolaylık sağlar. LG’nin en yeni InstaView ürününün şık, minimalist güzelliği ve temiz, modern çizgileri, buzdolabının “düz” kapılarına uygulanan bölünmüş cep kulplarıyla bir adım daha ileri götürülüyor.

Yeni Fransız kapılı buzdolabı; 4 farklı buz türü sunabilir: küp buz, kırılmış buz, LG’ye özel yavaş eriyen yuvarlak Craft Ice ve yeni küçük küp buz. Dört dondurulmuş seçenekle, kullanıcılar ihtiyaçlarına, içeceklerine veya durumlarına en uygun buz stilini seçebilirler.

LG’nin en son teknolojilerini bünyesinde barındıran yeni buzdolabı, malzemelerin tazeliğini daha uzun süre koruyor ve ankastre su sebilinin hijyeninin korunmasına yardımcı oluyor. Şirketin tescilli LinearCooling teknolojisi, sıcaklık dalgalanmalarını azaltarak buzdolabının yiyecekleri 7 güne kadar en yüksek tazelikte tutmasını sağlar.

DoorCooling+, her rafta yiyeceklerin daha taze ve içeceklerin daha soğuk kalmasına yardımcı olmak için geleneksel bir soğutma sisteminden daha hızlı çalışır. LG’nin UVnano teknolojisi, buzdolabının su sebilinin temizliğini koruyarak su sebilinin ağzındaki bakteri varlığını yüzde 99,99 oranında azaltır.

Açıklamada görüşlerine yer verilen LG Electronics Ev Aletleri ve Havalandırma Çözümleri Başkanı Lyu Jae-cheo şunları söyledi:

“LG’nin yeni InstaView French-Door buzdolabı, kullanım kolaylığı, tasarım ve yiyeceklerin tazeliğini uzun süre koruma açısından tüketicilere üst düzey performans sunuyor ve her türlü çağdaş mutfağa kusursuz, şık bir katkı sağlıyor. Yenilikçi, şık, işlevsel tasarım konut çözümlerimizle olağanüstü müşteri değeri ve deneyimi sunmaya devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu